Nasz zespół

powrót Piotr Szokalewicz

Piotr Szokalewicz
Trener

Biografia

Trener automotive realizujący obecnie szkolenia z zakresu elektromobilności dla Akademii Szkoleń VGP. Swoje doświadczenie zdobywał pracując nad projektem pierwszego elektrycznego motocykla marki Harley-Davidson. Zajmował się stroną techniczną podczas wprowadzania tego produktu na rynek.

Kompetentny manager serwisu związany z branżą automotive od 15 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywał w BMW Motorrad jako Sales Manager, aby następnie objąć stanowisko Service Managera w Harley-Davidson. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu związanego z branżą motoryzacyjną, którą zna od podszewki. Zajmował się również tłumaczeniem szkoleń
z zakresu technicznego dla mechaników prowadzonych przez HD (współpraca z międzynarodową firmą szkoleniową). Ponadto jest twórcą i recenzentem pytań egzaminacyjnych (dotyczących branży motoryzacyjnej) dla uczniów szkół branżowych tworzonych przez jednostkę organizacji rządowej.
Wyróżnia się szeroką wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi zarządzania, jaki i kierowania działaniami marketingowymi. Optymista, mentor potrafiący zmotywować do działania, skupiając się na kluczowych informacjach z danego zakresu. Jako trener potrafi umiejętnie zaangażować uczestników szkolenia, co przekłada się na efektywną interakcję i poziom zdobywanej wiedzy. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do uczestników oraz elastycznym sposobem myślenia.

Posiada certyfikaty trenerskie: „Certified Master Technician” Harley-Davidson University