Nasz zespół

powrót Marcin Wysocki

Marcin Wysocki
Trener

Biografia

Praktyk biznesu z branży automotive. W branży motoryzacyjnej od 1999 roku. Zaczynał jako doradca serwisowy, by w 2002 roku zacząć przygodę w sprzedaży. Bogate doświadczenie zdobywał w kilku grupach dealerskich oraz w strukturach importerskich w Polsce. W sieci dealerskiej pełnił m.in. funkcje: doradcy sprzedaży w salonie, doradcy sprzedaży flotowej, kierownika działu sprzedaży flotowej, kierownika działu sprzedaży aut nowych i używanych.
Przez wiele lat odpowiadał za sprzedaż flotową marki Volkswagen Samochody Osobowe w Polsce w strukturze importerskiej. Miał także przyjemność zarządzać stacją dealerską tej marki.
Pracował dla takich marek jak: Volvo, Nissan, Ford, BMW, Volkswagen, Audi.
W latach 2018-2020 jako Dyrektor Zarządzający był odpowiedzialny za tworzenie oraz nadzór nad realizacją strategii firmy, za wynik finansowy oraz monitorowanie płynności finansowej, zarządzanie wszystkimi działami stacji dealerskiej: sprzedaż samochodów, serwis mechaniczny, serwis blacharsko lakierniczy, dział części zamiennych. Wie jak opracować i zrealizować założenia polityki sprzedażowej. Zna wagę celów ilościowych i budżetowych. Umie kierować zespołem tak żeby, wdrażać oraz nadzorować procesy w stacji dealerskiej, jednocześnie ciągle podnosząc poprzeczkę. Na swojej ścieżce nawiązywał współprace z kluczowymi partnerami biznesowymi i czuwał nad utrzymywaniem dobrych relacji z importerem.
Specjalizuje się w:
• szkoleniach sprzedażowych oraz produktowych,
• szkoleniach dla działów flotowych (sprzedażowe, produktowe),
• szkoleniach dla działów samochodów używanych (sprzedaż, zakup, zarządzanie).
Główne obszary kompetencji:
• znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
• prowadzenie szkoleń produktowych oraz z obsługi Klienta i sprzedaży,
• konsultacje dla dealerów samochodów nowych i używanych.
Posiada certyfikaty: Akademia Dealer Business Management dla Dyrektorów Serwisu; Pełny cykl szkoleniowy BMW Polska zakończony egzaminem w 2008 roku, tytuł: certyfikowany doradca sprzedaży BMW