Nasz zespół

powrót Iza Pankrac

Iza Pankrac
Trenerka

Biografia

Od 2011 roku związana zawodowo z branżą motoryzacyjną. Doświadczenie, które zdobyła przez ten czas pozwala jej na szeroką perspektywę. Zaczynała prowadząc własny sklep motoryzacyjny. W późniejszym czasie zdecydowała, że to serwis jest miejscem, w którym może się rozwinąć. Dlatego rozpoczęła pracę w niezależnym warsztacie i w przyszłości przeniosła się na stanowisko doradcy serwisowego kolejno w markach SEAT, Volkswagen oraz Skoda. Już w sieci autoryzowanych serwisów grupy VGP uczestniczyła w wielu szkoleniach zarówno podstawowych, ale też specjalistycznych i produktowych.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, które zdobyła w 2018 roku rozpoczęła pracę z zupełnie innej perspektywy – jako specjalistka ds. technicznych w Grupie Masterlease, stając się jednocześnie odpowiedzialna za zakres i technologię napraw floty 35 tysięcy samochodów.

W Nowych Motywacjach specjalizuje się w tworzeniu scenariuszy do szkoleń, e-learningów, filmów instruktażowych, podcastów, itp.

Prywatnie jest motocyklistką, pilotką rajdową z licencją, oraz wielbicielką zwiedzania nowych miejsc – szczególnie takich, gdzie można znaleźć ciekawostki motoryzacyjne. W wolnej chwili – jeśli uda się ją złapać, czyta książki.