Nasz zespół

powrót Grzegorz Włosek

Grzegorz Włosek
Trener

Biografia

Od 2003 roku związany jest z branżą motoryzacyjną. Poznał od podstaw zasady i mechanizmy funkcjonowania autoryzowanego dealerstwa samochodowego będąc pracownikiem multibrandowego holdingu (marka dominująca – Ford). Zaczynając jako pracownik techniczny działu aftersales, piastował kolejno kilka stanowisk w obrębie działu samochodów używanych – asystent administracyjny, asystent handlowy i w końcu samodzielny sprzedawca samochodów używanych. Zaangażowanie oraz postawa mocno zorientowana na potrzeby klienta spowodowały, iż w niedługim czasie został sprzedawcą samochodów nowych jako członek dwuosobowego zespołu handlowego, inaugurującego współpracę z kolejną marką w porfolio firmy – Hyundai. Już pierwszy rok działalności salonu przyniósł nagrodę importera dla najlepszego salonu tej marki w Polsce.
Kolejne doświadczenia zawodowe zdobywał jako pracownik biura obsługi klienta w obszarze aftersales marki Toyota oraz doradca do spraw sprzedaży samochodów używanych marki premium (BMW). Najdłużej, bo aż 8 lat, związany był z marką Volvo, pełniąc rolę doradcy handlowego, a także funkcję łącznika z działem produktowym importera.

Tak rozległy wachlarz doświadczeń zaowocował umiejętnością szerokiego spojrzenia na problematykę złożoności procesów zachodzących w autoryzowanym dealerstwie samochodowym. Poczynione przez lata obserwacje sprowadza do konkluzji, iż umiejętność nawiązywania partnerskich relacji z klientami, poparta dobrze ugruntowaną wiedzą produktową, to najistotniejsze elementy składowe dla zaistnienia długotrwałej i satysfakcjonującej współpracy.

Certyfikowany doradca handlowy marek Hyundai i Volvo. Z wykształcenia – socjolog. Z zamiłowania – pasjonat muzyki, zarówno jako odbiorca, jak i twórca (gra na perkusji i instrumentach klawiszowych, współtworząc repertuar i warstwę tekstową w zespole muzycznym). Entuzjasta gier planszowych, dzięki czemu trenuje w kreatywny sposób umiejętności strategicznego i logicznego myślenia.

Do zespołu Nowych Motywacji dołączył w 2021 roku w charakterze trenera Moto Salon. Główne obszary zainteresowań są wynikiem zdobytych doświadczeń – szkolenia produktowe, techniki sprzedażowe, realizacja wytycznych importera w zakresie obsługi klienta.