Nasz zespół

powrót Anna Ressel

Anna Ressel
Trenerka

Biografia

Trenerka i konsultantka od 2009 roku, z Nowymi Motywacjami związana od 2011 roku, gdzie pełni funkcje: trenerki, konsultantki, opiekunki merytorycznej i kierowniczki projektu. Praktyczne doświadczenie menedżerskie i biznesowe zdobyła pracując przez 10 lat na stanowiskach kierowniczych.

Specjalizacja trenerska: Szkolenia i doradztwo indywidualne z zakresu rozwoju umiejętności kierowniczych, przywództwa, rozwoju osobistego i zawodowego, budowania zespołu, komunikacji, w tym komunikacji z klientem, coachingu menedżerskiego i operacyjnego, zarządzania zmianą w organizacji. Prowadzi badania kwestionariuszem osobowości MBTI, indywidualne i grupowe sesje informacji zwrotnej oraz warsztaty i doradztwo z zakresu rozwoju umiejętności miękkich w oparciu o teorię typów psychologicznych MBTI.

Certyfikaty trenerskie: Specjalisty MBTI. Certyfikowana trenerka metody High Impact Training (HIT). Ukończyła również Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji. Uczestniczka programu MBA Francuskiego Instytutu Zarządzania.

Głowni klienci: PKO Bank Polski S.A., Banku BPH, Jeronimo Martins, Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A., Getin Noble Bank, FM Bank PBP S.A., Bayer Sp. z o.o., Vaderstad Sp. z o.o., Galderma Polska Sp. z o.o., Teva Operations Polska Sp. z o.o., Orlen S.A., K2 Internet S.A., Thomson Reuters (Markets) Europe S.A., BA Glass Poland Sp. z o.o..