Nasz zespół

powrót Anita Michalska

Anita Michalska
Trenerka

Biografia

Od września 2012 współpracuje z firmą szkoleniową Nowe Motywacje. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w sprzedaży w wielu branżach. Pracowała między innym jako pośredniczka sprzedaży nieruchomości oraz agentka ds. kredytów hipotecznych w Deutsche Banku. Przez kilka lat współtworzyła pośrednictwo finansowe, gdzie pełniła również funkcję prezeski zarządu i zarządzała kilkunastoosobowym zespołem, wykorzystując do rozwoju pracowników coaching i mentoring.

Specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania dla średniej i wyższej kadry managerskiej, radzenia sobie ze stresem oraz zwiększania swojej efektywności w pracy. Prowadzi również indywidualne konsultacje i procesy coachingowe. Przeprowadziła ponad 1100 godzin sesji indywidualnych i 2600 godzin warsztatów grupowych

Kursy i Certyfikaty:  Certyfikat Trenera Praktyka Biznesu, Certyfikat Coacha Praktyka Biznesu w ramach Norman BenettAcademy, certyfikat ukończenia Szkoły Transformacyjno-Rozwojowej, kurs zaawansowanych technik trenerskich HipoCamp, kurs RTZ I stopdnia; zaawansowany kurs II stopnia w praktyce Racjonalnej Terapii Zachowania wraz z warsztatami, certyfikat I stopnia metody Mind-Body Bridging; 2-letnie studium w Instytucie Psychologii Procesu.

Główni klienci: PZU, Deutsche Bank, BZ WBK, BPH, FM Bank, Coca – Cola, Pelion, Baltic Wood