Aplikacje edukacyjne

Realizujemy dedykowane rozwiązania wspierające uczenie poprzez ćwiczenie i weryfikację wiedzy.

W dzisiejszych czasach, za pomocą nowoczesnych technologii możemy uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Nawet najbardziej zapracowana osoba może dołączyć do zajęć online, poszerzać swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę bez konieczności odwiedzania sali szkoleniowej.

Biorąc to pod uwagę wśród wielu nowo technologicznych narzędzi znajdują się aplikacje szkoleniowe, które dają niemal nieograniczone możliwości w przekazywaniu wiedzy w ciekawy, nowoczesny i angażujący sposób. Co ważne, projektując nasze aplikacje kładziemy szczególny nacisk na to aby były one skuteczne od strony edukacyjnej.

W erze rozwoju technologii edukacyjnych, usługi i narzędzia podnoszenia kwalifikacji stały się coraz ważniejsze – szczególnie z perspektywy pracodawców. W marcu 2020, kiedy Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię Covid-19, liczba pobrań aplikacji edukacyjnych na całym świecie wzrosła o 90% w porównaniu ze średnią tygodniową w czwartym kwartale 2019 r.

Jakie są zalety aplikacji edukacyjnych?

  • Elastyczność. Biorąc udział w kursie online, użytkownicy mogą uczyć się online w dowolnym miejscu i czasie! Tak więc, aplikacje edukacyjne zapewniają użytkownikom możliwość studiowania interesujących ich przedmiotów w dogodnym miejscu i czasie.
  • Nowoczesność. Jak wszyscy wiemy, pokolenia wchodzące właśnie na rynek pracy lubią spędzać czas korzystając z urządzeń mobilnych a jednocześnie nie tolerują nudy. Dzięki wykorzystaniu wręcz nieograniczonych możliwości aplikacji możemy łączać wiedzę (która czasami bywa obszerna a jej przyswojenie monotonne monotonna) z interaktywną i nie pozwalającą się nudzić formą.
  • Interaktywność. Aplikacje edukacyjne umożliwiają również interakcję między uczestnikiem szkolenia a trenerem. Trener mając dostęp do aplikacji z której korzysta uczestnik może obserwować działania uczestnika i udzielać mu informacji zwrotnej np. o wyniku który uczestnik uzyskał lub odpowiedzi których udzielił. Aplikacje edukacyjne umożliwiają również wgląd trenera lub np. działu HR do statystyk dotyczących dynamiki osiągnięć i poziomu wiedzy użytkownika.

Przykłady aplikacji