Platforma CrossKnowledge dostępna w Polsce

Nowe Motywacje wyłącznym przedstawicielem szkoleniowej platformy TOD (Trainings On Demand) 

Od początku lipca platforma CrossKnowledge, działająca w formule szkolenia na żądanie, tak jak znane i lubiane przez wielu platformy VOD (Video On Demand), jest dostępna w Polsce. Jej dystrybucją zajmuje się firma szkoleniowa Nowe Motywacje, która nawiązała współpracę z dostawcą i tym samym została jej wyłącznym przedstawicielem  dla firm działających w kraju.

CrossKnowledge, to jedna z największych na świecie platform edukacyjnych. Obecnie każdego dnia korzysta z niej 12 milionów użytkowników w 30 krajach. Poza niezliczoną ilością funkcjonalności, platforma oferuje 1200 rożnych zasobów edukacyjnych, z których większość dostępna jest już w języku polskim. Są to między innymi filmy, e-learningi, testy, quizy, ankiety, materiały do czytania, ćwiczenia, zadania do wykonania, action plany i wiele innych.

CrossKnowledge wykorzystuje metodę pedagogiki indukcyjnej, która w aktywny sposób pozwala przekazywać wiedzę zgromadzoną we współpracy z największymi ośrodkami naukowymi, jak Cambridge, Stanford, czy Yale. Platforma ze względu na model działania – TOD (Trainings On Demand) – często nazywana jest edukacyjnym Netflixem, ponieważ każdy użytkownik może korzystać z zawartych na niej zasobów zgodnie ze swoimi preferencjami, a jej funkcjonowanie porównać można do działania platform z rozrywką na żądanie – dostęp do zasobów w czasie, formie i języku dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkownika. Platforma dostępna jest również w wersji mobilnej, można z niej korzystać w trybie online i offline, co ułatwia proces edukacyjny.

CrossKnowledge posiada rozbudowaną technologię, która dostosowuje się do różnych formatów edukacyjnych:

– CK Channel – oferuje pełny dostęp do Zasobów Edukacyjnych, z których można korzystać w sposób nieustrukturyzowany i we własnym zakresie.

– BlendedX – daje możliwość tworzenia programów szkoleniowych w oparciu o zasoby dostępne na platformie, jak i z wykorzystaniem dowolnych materiałów zewnętrznych oraz własnych.

– CK Connect – bada indywidualny typ uczenia się i na podstawie wyników rekomenduje indywidualną ścieżkę rozwoju dla każdego użytkownika.

Dzięki rozbudowanej zawartości, funkcjonalnościom i niezawodności platforma CrossKnowledge zyskała już grono zadowolonych klientów i wiele milionów użytkowników na całym świecie. Teraz jej zasoby dostępne są również dla użytkowników w Polsce i cieszy nas fakt, że właśnie wprowadzamy ją już w pierwszych organizacjach, które niewielkim kosztem jednostkowym mogą zapewnić dostęp do nieograniczonych zasobów wiedzy swoim pracownikom. Ostatnie kilka miesięcy pokazało wszystkim, że bez względu na warunki zewnętrzne musimy nadal funkcjonować w zawodowej rzeczywistości, która jest nieodłącznie związana również z nieustanym rozwojem oraz koniecznością kształcenia i podnoszenia kwalifikacji pracowników. Branża szkoleniowa oraz działy HR musiały zmierzyć się z ogromnym wyznaniem, jakim jest przygotowywanie programów edukacyjnych przy wykorzystaniu nowych, rzadko dotychczas wykorzystywanych form. Przestawienie na zdalne formy rozwojowe wpłynęło nie tylko na konieczność przebudowania oferty, ale także uświadomiło wszystkim jak ważną rolę w procesie kształcenia pracowników odgrywają rozbudowane platformy online. Nie tylko bowiem dostarczają one wiedzę i uczą wielu nowych umiejętności, ale przede wszystkim mogą być dostosowywane do potrzeb i percepcji danego użytkownika. Wpływa to na znacznie szybszy i przyjaźniejszy dla edukowanych sposób przyswajania wiedzy i daje im ogromny komfort decydowania  kiedy, jak długo oraz z jakich zasobów i w jakim języku chcą korzystać, kształcąc w sobie nowe umiejętności. CrossKnowledge nie bez powodu często porównywana jest do popularnych platform z treściami na żądanie twierdzi Grzegorz Święch, Wiceprezes i Partner w firmie szkoleniowej Nowe Motywacje.

Więcej informacji o platformie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

https://nowemotywacje.pl/crossknowledge/

;