Szkolenia flotowe

Sprzedaż flot do Klientów biznesowych to strategiczny kanał dystrybucji dla wielu marek dzisiejszego rynku automotive. Proces sprzedaży flotowej rządzi się zupełnie innymi prawami niż sprzedaż samochodu Klientom indywidualnym. Audyt flotowy, doradztwo w zakresie optymalizowania polityki flotowej, realizowanie transakcji we współpracy z CFM, budowanie całego systemu rozwiązania biznesowego, w którym model samochodu jest jedynie jednym z elementów, to tylko niektóre zagadnienia pokazujące, jak bardzo zaawansowana i fascynująca zarazem jest sprzedaż do Klienta flotowego. Ta forma sprzedaży przechodzi także dziś bardzo ważne zmiany – dostarczanie Klientom flot samochodów elektrycznych wymaga od Doradców umiejętności przeprowadzania tzw. e-consultingu oraz wsparcia w dostosowaniu infrastruktury ładowania.

My potrafimy dostarczyć rozwiązania, które dziś generują szybkie rezultaty biznesowe w sprzedaży flotowej:

  • Potrafimy wskazać najbardziej efektywne narzędzia pozyskiwania Klienta biznesowego z wykorzystaniem nowoczesnych form i kanałów kontaktów.
  • Podnosimy kompetencje doradców flotowych w zakresie finansowania i optymalizacji kosztów użytkowania flot.
  • Uczymy nowoczesnych technologii sprzedażowych, które skracają procesy decyzyjne Klientów zwiększając jednocześnie wskaźniki konwersji dzięki zaawansowanym technikom negocjacji biznesowych.
  • Zmieniamy sprzedawców flotowych w doradców biznesowych potrafiących doradzić najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie polityki flotowej i elementów TCO.
  • Wprowadzamy innowacyjne modele sprzedaży flot samochodów elektrycznych pozwalające przeprowadzić Klienta biznesowego przez cały proces zmian – od audytu i e-consultingu, poprzez dobór odpowiedniego modelu samochodu i formy finansowania po wdrożenie rozwiązań rozliczania kosztów ładowania i infrastruktury. 
;