Systemy IT

Zdajemy sobie sprawę z postępu technologicznego i informatyzacji w branży motoryzacyjnej. Jednocześnie w obecnych czasach bez komputerów serwisy nie byłyby w stanie funkcjonować. Sprawne poruszanie się w środowiskach IT to prawdziwe wyzwanie. Dlatego nasi trenerzy IT to doskonali specjaliści, którzy z pełnym zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą. Ponadto znają wiele sposobów na optymalizację pracy w oprogramowaniu producentów. Z systemów IT szkolimy zdalnie i stacjonarnie. Przepracowujemy indywidualnie i grupowo wszelkie przypadki.

Na powyższe wyzwania stosujemy poniższe rozwiązania:

  • Formy asynchroniczne szkoleń, które przygotowują do szkoleń stacjonarnych.
  • Przejrzyste e-learningi i materiały do nauki własnej, które w żaden sposób nie ograniczają czasowo uczestników i pozwalają na dobre poznanie środowiska IT.
  • Na szkoleniach stacjonarnych przechodzimy procesy serwisowe krok po kroku na komputerach szkoleniowych – tak, aby każdy miał szansę spróbować swoich możliwości i popełnić błędy w „bezpiecznych’ warunkach.
  • Pokazujemy i podpowiadamy jak korzystać z systemów mądrze i sprytnie – znamy sztuczki przyspieszające i ułatwiające pracę.
  • Zdajemy sobie sprawę, że systemy IT producentów bardzo często są tak skonstruowane, że informacji należy szukać w wielu miejscach i w wielu podkatalogach – pomagamy się z tym oswoić i podajemy gotowe rozwiązania gdzie, czego oraz jak szukać, aby uzyskać najwyższy poziom efektywności.
;