NOWY WYMIAR PRZYWÓDZTWA

Przywództwo w XXI wieku ma nowy wymiar. Osoby odpowiedzialne za kreowanie strategii HR-owych stoją w obliczu wielu wyzwań, takich jak rozwój nowych generacji pracowników, poszukiwanie talentów, czy zaspokajanie zapotrzebowania na liderów, którzy świetnie poradzą sobie w środowisku globalnym. Wyzwaniem przywódczym jest także tworzenie środowiska przyjaznego innowacji i zmianom, inspirowanie pracowników do działania oraz lepsze zrozumienie szybko zmieniającej się technologii, nowych obszarów i dyscyplin wiedzy.

W dzisiejszym, wymagającym środowisku biznesowym, organizacje potrzebują przywódców, liderów, menedżerów, którzy nie tylko będą autorytetami i inspiracją dla swoich zespołów, ale również pobudzą zespół do osiągania wysokich wyników. Dzisiejsi liderzy biznesu stawiają czoła wyzwaniom podobnym do tych, z którymi mierzą się kapitanowie łodzi podczas Volvo Ocean Race. Muszą wydobyć to, co najlepsze ze swoich zespołów – w szczególności, gdy zaczyna być ciężko, a sprawy idą w złym kierunku. Chcą osiągnąć sukces w ekstremalnych, nieprzewidywalnych i wymagających warunkach, wiedząc o tym, że przegrana nie wchodzi w grę. Tak jak w przypadku Volvo Ocean Race, rezultat wyścigu zależy od „czynnika ludzkiego”.

Zabierzemy Cię w podróż, która pozwoli na doświadczenie przeżyć Zespołu Brunel oraz ich coacha. Jak maksymalnie wykorzystali potencjał swojego zespołu? Jak optymalnie połączyli zarządzanie z przywództwem? Jak skutecznie i inspirująco komunikowali się z załogą? Kluczowe kwestie zostaną omówione przez coacha – Anje Marijcke van Boxtel.

Skupimy się na tym, jak osiągać najlepsze rezultaty, nawet gdy konkurujesz z czołowymi drużynami świata. O tym, jak być prawdziwym przywódcą opowie kapitan załogi – Bouwe Bekking. Wszystko to stanie się dla Ciebie realnym przeżyciem, dzięki prezentowanym filmom, interakcji publiczności z prelegentami oraz prawdziwym historiom z największych regat na świecie.

Doświadczeniami z zakresu rozwijania kompetencji liderskich oraz prowadzenia globalnych projektów podzielą się przedstawiciele Grupy Nowe Motywacje i Schouten Global.

Seminarium będzie dla Ciebie okazją do zmierzenia się z wyzwaniami, jakie stoją przed Toba jako przywódcą. Co sprawia, że nie możesz osiągnąć sukcesu? Co byś zmienił od dzisiaj? Jak wygląda Twój wyścig?

Podczas nieformalnych dyskusji, wykładów, filmów zgłębimy wiele nurtujących pytań:

  • Jakie marzenia ma Twoja organizacja? Porównaj swoje pragnienia do ambicji Bouwe Bekking’a oraz jego drużyny.
  • W jaki sposób coaching liderów pomaga w sytuacjach presji i kryzysu? Jak zbudować autentyczne i wiarygodne przywództwo? Coach zespołu, Anje-Marijcke van Boxtel, podzieli się swoimi wskazówkami na temat dynamiki przywództwa i jego wpływu na członków załogi.
  • Jak w praktyce uczyć się przez doświadczenie i doskonalić jako przywódca? Nasi eksperci, bazując na swoich przeżyciach, dostarczą prostych, sprawdzonych i skutecznych narzędzi, które pomogą Ci jeszcze lepiej zarządzać biznesem i ludźmi.
  • W jaki sposób doświadczony lider może poprowadzić organizację tak, aby zwiększyła swoją efektywność? Jak angażować emocje ludzi, aby zachęcić ich do działania? Zaprezentujemy „praktyczny poradnik” skutecznej komunikacji i budowania autorytetu.
  • Gdzie szukać i według jakiego klucza dobierać utalentowanych kandydatów do Twojej firmy? Co zrobić, by stali się oni filarem Twojego działu czy organizacji? Eksperci dostarczą Ci konkretnej wiedzy, która przełoży się na kształtowanie zupełnie nowej kultury organizacyjnej oraz wzmacnianie wizerunku Twojej firmy, jako pracodawcy.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA ZNAJDZIESZ TUTAJ

;