Duża sieć handlowa

Wyzwanie biznesowe

Klientowi zależało na przygotowaniu setek menedżerów do prowadzenia efektywnych rozmów oceniających. W tym celu Klient chciał przysposobić grupę własnych trenerów wewnętrznych do prowadzenia szkoleń dla menedżerów. Praca trenerów miała wzmocnić funkcjonujący w sieci system zarządzania kadrami oraz ugruntować techniki efektywnego motywowania.

Nasza rola

Jako wyłączny wykonawca projektu zapewniliśmy całościowe rozwiązanie. Po jego wdrożeniu trenerzy wewnętrzni przystąpili do szkoleń menedżerów w umówionym zakresie.

Rozwiązanie

Przygotowaliśmy instruktaż (manual) dla trenerów wewnętrznych. Opracowaliśmy również scenariusze do filmów instruktażowych, które wyprodukowano w ramach projektu. Oprócz tego zapewniliśmy materiały dla docelowych uczestników szkoleń oraz oczywiście zrealizowaliśmy szkolenia dla trenerów wewnętrznych (Train the Trainer) z instruktażem jak korzystać z powstałych filmów.

Rezultat

Realizacja projektu pozwoliła przygotować trenerów wewnętrznych do profesjonalnego prowadzenia szkoleń z rozmów oceniających.

;