Doświadczenie
i pasja

Już od 1996 roku budujemy nasze doświadczenie szkoląc pracowników zarówno polskich firm jak i międzynarodowych koncernów, a także instytucji sektora publicznego. Mamy doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów rozwojowych z wykorzystaniem zaplecza informatycznego oraz zdalnych form rozwojowych, które stale rozwijamy i dostosowujemy do aktualnych potrzeb zmieniającego się rynku. Doradzamy różnym organizacjom w tworzeniu skutecznych programów rozwoju pracowników, których efekty są bardzo szybko widoczne w ich codziennej pracy.

MIĘDZYNARODOWY
KNOW-HOW

Nowe Motywacje są częścią grupy Schouten Global, globalnego lidera szkoleniowego, który jest naszym udziałowcem i partnerem strategicznym od 1997 roku. Tworząc programy merytoryczne korzystamy z doświadczenia międzynarodowego zespołu specjalistów, pracujących w 4 firmach na świecie.

HISTORIA NOWYCH
MOTYWACJI

Od założenia w 1996 r. Nowym Motywacjom przyświeca idea dostarczania usług rozwojowych, które będą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby organizacji z różnych branż i o różnej wielkości. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom tworzymy dedykowane  programy szkoleniowe, coachingowe, inicjujemy działania konsultingowe, prowadzimy projekty badawcze, proponujemy systemowe rozwiązania dla HR. Tworząc rozwiązania korzystamy z wiedzy i doświadczenia Schouten Global – międzynarodowej firmy, która od 1997 roku jest naszym udziałowcem i partnerem strategicznym. W czasach zmian dostosowujemy swoją ofertę i wykorzystywane formy do oczekiwań i możliwości organizacji.

Siła Grupy Nowe Motywacje to efekt synergii kompetencji i wspólnej filozofii pracy: Schouten GlobalNowe IntegracjeGrupa PMHR Logistic


1980

Założenie Schouten Global.


1996

Założenie grupy Nowe Motywacje


1997

Partnerstwo ze Schouten Global.


2002

Do Nowych Motywacji dołącza spółka Nowe Integracje, której specjalnością jest organizacja i prowadzenie eventów oraz imprez integracyjnych.


2007

Połączenie z Grupa 24 Sp. z o.o., specjalizujących się w projektach badawczych i doradczych współfinansowanych ze środków europejskich.


2009

Nowe Motywacje łączą się z HR Logistic. Główną misją spółki jest wsparcie logistyczne w zakresie organizacji dużych projektów oraz przygotowania materiałów szkoleniowych.


2010

Grupa PM, która posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami, stała się częścią Grupy Nowe Motywacje.


2016

Powołanie biznes unitów, odpowiadających głównym branżom naszych klientów, wraz z dyrektorami odpowiedzialnymi.


2017

Stworzenie działu EduTech, zajmującego się tworzeniem rozwiązań nowotechnologicznych dla klientów i pracującego nad przyszłością edukacji ludzi osób dorosłych.


2020

Nowe Motywacje zostają wyłącznym przedstawicielem platformy edukacyjnej CrossKnowledge w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej
Transformacja oferty na zdalne formy szkoleniowe w związku z pandemią COVID-19 – zmiana form szkoleniowych i procesu dydaktycznego oraz ich dostosowanie do aktualnych potrzeb organizacji.


2021

Wspólnie z Benefit System uruchomienie centrum wspracia psychologicznego dla wszystkich osób korzystających z kafetrerii benefit system
Stajemy się silnym podmiotem produkującym treści edukacyjne (filmy szkoleniowe, seriale edukacyne, e-learningi, aplikacje szkoleniowe, podkasty)
Wprowadzamy ofertę oferty mental helath

NOWE MOTYWACJE
W LICZBACH

ok. 12 tys.
uczestników

Ile osób szkolimy rocznie?

blisko 500

Ile realizujemy projektów dla klientów w ciągu roku?

ok. 3500

Ile prowadzimy szkoleń rocznie?

ok. 200

lle przygotowujemy webinarów rocznie?

ok. 2000

Ile prowadzimy e-warsztatów rocznie?

ponad 150

Ile kręcimy filmów edukacyjnych w ciągu roku?

Dziesiątki podcastów, quizów, platform szkoleniowych realziowanych dla klientów

Jakie projekty jeszcze realizujemy?

ponad 70

Ile osób liczy nasz zespół?