Nasz zespół

powrót Monika Buła

Monika Buła
Trenerka

Biografia

Certyfikowana trenerka i coach oraz managerka z kilkunastoletnim stażem. Doświadczenie biznesowe zdobywała pracując przez 12 lat w branży PR, w tym przez 8 lat na stanowisku managerskim. Kreowała i wdrażała strategie PR, realizowała działania media relations i marketingowe m.in. dla marek z branży: FMCG, IT oraz dużych galerii handlowych.

Przez 8 lat zajmowała się również kompleksową organizacją eventów. Były to m.in. konferencje i szkolenia z tematyki: zarządzania, psychologii w biznesie i ekonomii z udziałem najwybitniejszych ekspertów i KOLs z wyżej wymienionych dziedzin. Ponadto współorganizowała i koordynowała realizację VIP grand openings galerii handlowych, które gromadziły nawet kilka tysięcy gości.

Swoje kompetencje managerskie rozwijała też przez 3 lata jako dyrektorka oddziału jednego ze światowych liderów branży usług szkoleniowych, rozpoczynając ten etap drogi zawodowej od wyzwania, jakim był dla branży szkoleniowej wybuch pandemii COVID-19.

Praktyk zarządzania i sprzedaży – zarówno w sektorze B2B, jak i B2C.

Od 2014 prowadzi coachingi (indywidualne, zespołowe i grupowe) dla klientów prywatnych, przedsiębiorców, managerów i handlowców, a od 2015 projektuje i realizuje szkolenia oraz warsztaty. Przez 3 lata prowadziła zajęcia w Akademii Fotografii i Akademii Stylizacji z przedmiotów związanych z komunikacją z klientem, autoprezentacją, public relations i event managementem. Autorka artykułów na temat coachingu i szeroko rozumianego rozwoju.

Jako trenerka specjalizuje się w tematach związanych z: coachingiem i coachingowym stylem zarządzania, komunikacją i budowaniem relacji, obsługą klienta, sprzedażą i zarządzaniem.

Posiada certyfikaty: Approved Coach Specific Training Hours (ACSTH), ACC ICF – międzynarodowa akredytacja potwierdzająca kompetencje w zawodzie coacha udzielona na postawie egzaminu przez International Coach Federation, certyfikat Praktyka Metody Points Of You®, szkolenia z zakresu coachingu kariery.

Absolwentka filologii polskiej (Uniwersytet Opolski), podyplomowych studiów z public relations (Uniwersytet Jagielloński) oraz podyplomowych studiów z coachingu, które ukończyła z wyróżnieniem za najlepszy na roku wynik egzaminu praktycznego (WS Humanitas). Kompetencje trenerskie zdobywała w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET, gdzie przeszła również trening interpersonalny.