Nasz zespół

powrót Dawid Stanik

Dawid Stanik
Wiceprezes | Dyrektor Programowy - Zespół MOTO

Biografia

Trener-konsultant realizujący strategiczne projekty szkoleniowe i konsultacyjne od 2005 roku. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i B2B oraz sześcioletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami.

Jest cenionym specjalistą w sektorze automotive, gdzie realizuje najważniejsze projekty uruchamiające sprzedaż nowych produktów i modeli samochodów. Zrealizował szkolenia wprowadzające na rynek najważniejsze modele dla marki Volkswagen, m.in. Golf, Arteon, Tiguan, Touran, Touareg, T-Roc, T-Cross. Dodatkowo realizuje projekty wprowadzające nowatorskie produkty wspierające sprzedaż na pograniczu finansów i nowych technologii. Jest autorem cenionych projektów szkoleniowych wdrażających techniki i narzędzia sprzedaży oparte na nowoczesnych form finansowania. Od kilku lat aktywnie zmienia digitalizując klasyczne procesy sprzedaży samochodów. Wdraża narzędzia ułatwiające zdalne formy kontaktu z klientem takie jak Whisbi czy Waywer, łącząc je z systemami CRM funkcjonującymi w firmach.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zasad negocjacji technik sprzedaży oraz zarządzania sprzedażą opartego na twardych wskaźnikach. Klienci cenią realizowane przez niego szkolenia za niestandardowe formy i metody oparte na nowych technologiach oraz efekty biznesowe uzyskiwane dzięki praktycznym narzędziom wdrażanym przez uczestników bezpośrednio po szkoleniach.

Z wykształcenia jest psychologiem. Ukończył studia doktoranckie w Katedrze Psychologii Menadżerskiej Uniwersytetu Śląskiego. Pasjonat literatury biznesowej i psychologicznej oraz gier video.