Nasz zespół

powrót Barbara Sklorz

Barbara Sklorz
Trenerka

Biografia

Trenerka umiejętności psychospołecznych i interpersonalnych oraz praktyk, z doświadczeniem biznesowym. Jako Senior HR wspierała organizacje projektując i realizując projekty onboardingowe, budując działania diagnostyczne (ocena i feedback w zakresie kompetencji) oraz programy rozwojowe. Jako mentorka, coach i trenerka współdziałała z menadżerami i pracownikami zwiększając ich efektywność w działaniu, wzmacniając współpracę międzydziałową i w zespołach. Odpowiadała również za opracowanie i wdrożenie Modelu Rozwoju i Kompetencji Pracowniczych w centrum HR i optymalizację działań wdrożeniowych.

Z kształceniem i doskonaleniem umiejętności związana jest od 2011 roku, najpierw jako nauczycielka hiszpańskiego, później trenerka wewnętrzna. Barbara w swojej pracy jest silnie zorientowana na efektywny rozwój umiejętności, które uczestnicy jej szkoleń mogą wdrożyć bezpośrednio po warsztatach. Wierzy, że we współpracy kluczowe jest budowanie relacji opartych na zaufaniu i konstruktywnym sporze. Uczestnicy cenią ją za energię, praktyczne przykłady i rzetelną informację zwrotną w trakcie treningów umiejętności.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnej komunikacji – asertywności, IE, feedbacku, budowania zaufania, przełamywania barier i wdrażania narzędzi komunikacji wzmacniającej szczere relacje zarówno we współpracy zespołowej, jak i w relacji z klientem – oraz współpracy i budowania zespołowości – narzędzia wzmacniania zespołu wynikające z koncepcji Lencioniego (zaufanie, konstruktywny spór, rozwiązywanie konfliktów, budowanie odpowiedzialności i zaangażowania). Basia pracuje również z młodymi menadżerami wzmacniając ich wiedzę w zakresie zarządzania ludźmi oraz umiejętności budowania autorytetu, prowadzenia rozmów, motywowania i oczywiście efektywnej komunikacji i feedbacku.