Agnieszka Brongiel

Agnieszka Brongiel

Trener

Zadaj pytanie

Biografia

25-lat praktyki biznesowej. Zaczynała w sprzedaży, później zbierając doświadczenia przez wiele lat była szefem zespołów projektowych i marketingowych. Pomagała właścicielom firm w układaniu biznesu i komunikacji z klientami. Ostanie 5 lat Dyrektor Biura/z-ca Dyrektora Departamentu Wsparcia Sprzedaży w Getin Noble Bank oraz Getin Leasing. Prowadziła działania w sytuacji zwolnień grupowych oraz dużej zmiany organizacyjnej. Była koordynatorem projektu „JAKOŚĆ – wprowadzanie standardów jakości obsługi dla wszystkich pracowników”. Jest konsultantem w tematach dotyczących obszarów jej specjalizacji.

Szkoli i prowadzi działania rozwojowe od 15 lat. Pracuje z przywódcami i menadżerami, w tematach dotyczących szeroko rozumianej efektywności osobistej, komunikacji i budowania relacji, oddziaływania na ludzi oraz motywowania poprzez zrozumienie i dostarczanie wartości. Jako opiekun merytoryczny projektów rozwojowych kładzie nacisk na efektywność oraz etap wdrażania zmian. Pracuje warsztatowo. Prowadzi treningi twórczości. Jest superwizorem i rozwija trenerów. Wypracowała ponad 1200 godzin z ludźmi, którzy rozwijają innych. Prowadzi zajęcia na wybranych uczelniach wyższych i studiach podyplomowych.

Z wykształcenia ekonomista – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach; projekt dla praktyków biznesu The Chartered Institute of Marketing: Professional Diploma in Marketing; Egzamin Kwalifikacyjny w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej; Szkoła Trenerów Metrum; Szkoła Treningu Grupowego; Polska Szkoła Coachingu.

Aktualnie prowadzone szkolenia otwarte

Artykuły

Pozostali członkowie zespołu

Zadaj pytanie

Agnieszka Brongiel

Agnieszka Brongiel

Trener


Polityka Prywatności