Katarzyna Janiec

Katarzyna Janiec

Trener

Zadaj pytanie

Biografia

Trener i konsultant od 2006 roku, HR Business Partner oraz certyfikowany mediator w sprawach pracowniczych. Doświadczenie menedżerskie i biznesowe zbudowała pracując w rożnych sektorach biznesu na stanowiskach eksperckich i kierowniczych w obszarach HRM.

Specjalizacja trenerska: szkolenia, warsztaty, coachingi i doradztwo indywidualne z zakresu HRM, kompetencji menedżerskich, komunikacji biznesowej oraz negocjacji, grupowe i indywidualne sesje rozwoju zawodowego i osobistego, mediacje w sprawach pracowniczych, konsultacje w obszarze HRM

Certyfikaty trenerskie: Certyfikowany Trener umiejętności interpersonalnych w Szkole Trenerów Metrum, Ukończyła także   studia  podyplomowe Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych w Wyższej Szkole Biznesu, studium Mediacji w Polskim Centrum Mediacji, uzyskując certyfikat mediatora ds. pracowniczych, roczną Szkołę Negocjacji w biznesie  (obecnie House of Skills) Negocjacje oparte na praktyce biznesowej.
Uczestniczka programu Manhattan Coaching/IBD Business School, CFC (NMC Cert)

Główni Klienci: PKO Bank Polski S.A., Bank Ochrony środowiska S.A.,  BLS Pharama Sp. z o.o., Teva Pharmaceutical Industries Ltd., Glaxo Smith Kline, Polska Grupa Farmaceutyczna S.A., General Motors, Feu Vert Polska Sp. z o.o., Lotte Wedel.

Artykuły

Pozostali członkowie zespołu

Zadaj pytanie

Katarzyna Janiec

Katarzyna Janiec

Trener


    Polityka Prywatności