Nasz zespół

powrót Łukasz Bardaliński

Łukasz Bardaliński
Trener

Biografia

Jest specjalistą w dziedzinie szkoleń pracowników serwisu z zakresu procesów, jakości oraz rozmów w sytuacjach „trudnych” z klientami. Wiedzę i doświadczenie, które są podstawą jego pracy zdobywał już od czasu studiów w Krakowie, gdzie w 2007 roku obronił tytuł magistra inżyniera o specjalności Eksploatacja i Technologia Maszyn i Pojazdów krakowskiej AGH, broniąc pracę pt. „Koncepcja zarządzania jakością w autoryzowanym serwisie”.

Od 2007 roku jest związany zawodowo z branżą motoryzacyjną i autoryzowanymi serwisami obsługi. Jego kariera zawodowa umożliwiła mu poznać specyfikę praktycznie wszystkich stanowisk działu serwisu i działu części. W kolejnych latach obejmował stanowisko kierownika serwisu w marce Nissan. W trakcie 14 lat pracy przeszedł wiele szkoleń certyfikujących dla poszczególnych funkcji dla marek Abarth, Suzuki, Hyundai oraz Nissan.

Prywatnie pasjonuje się sportem samochodowym, uwielbia robić zdjęcia i ciężkie brzmienia. W wolnych chwilach praktykuje jogę, amatorsko uprawia różne sporty i włóczy się po muzeach samochodowych na całym świecie.