Marcin Totuszyński

Marcin Totuszyński

Trener

Zadaj pytanie

Biografia

Trener z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym dla branży motoryzacyjnej, specjalizujący się w temacie sprzedaży. W pracy zawodowej zaczynał od handlowca, a skończył na kierowaniu działem importu i eksportu, gdzie „od zera” budował strukturę sprzedażową w Polsce i na rynkach europejskich. W odróżnieniu od wielu trenerów teoretyków prowadzących warsztaty sprzedażowe uczy tylko i wyłącznie sprawdzonych technik. Jest autorem wielu programów i ćwiczeń szkoleniowych z zakresu skutecznej sprzedaży, których celem jest zmniejszenie rozdźwięku między książkową teorią, a codzienną, biznesową praktyką.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach (2000), Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (2014) oraz szkoły trenerów Metrum w Katowicach (2006) oraz licznych kursów doszkalających takich jak np. Job Coaching Methodology Training Course (2012).

Główni klienci: AXA, Black Red White, BZWBK, Carserwis, Energa, Ford, Hewlett Packard, Honda, Hyundai, Kia, Lotos Oil, PKO BP, Seat, Tauron, Vattenfall, Volkswagen

Artykuły

Pozostali członkowie zespołu

Zadaj pytanie

Marcin Totuszyński

Marcin Totuszyński

Trener