Katarzyna Woźniak

Katarzyna Woźniak

Dyrektor Finansowy

Zadaj pytanie

Biografia

Kierownik zespołu finansowego w Nowych Motywacjach operacyjnie kieruje pionem finansowym – księgowością, kadrami oraz controllingiem. Odpowiedzialna za bieżącą obsługę finansową spółki, prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym, realizacje procesów kadrowo – płacowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, rozliczenia projektów, analizy długo- i krótkoterminowe, controlling finansowy spółki oraz zarządzanie aktywami finansowymi zgodnie z polityką finansową Zarządu.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, specjalizująca się w zarządzaniu zmianą w obszarze finansowym, autor analiz mikro- i makroekonomicznych, wdrożeń systemów finansowo – controllingowych zarówno w sektorze prywatnym jak i w administracji publicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich i niemieckich przedsiębiorstwach, z sukcesem realizując projekty reorganizacyjne.

Prywatnie pasjonatka muzyki klasycznej, w wolnych chwilach uprawiająca ogród i propagująca polskie rękodzieła ze szkła kryształowego.

Artykuły

Pozostali członkowie zespołu

Zadaj pytanie

Katarzyna Woźniak

Katarzyna Woźniak

Dyrektor Finansowy